Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
ALYSS.cz - Čínský horoskop
     Menu
     Alyss.cz

ENKII MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal na enkii.cz
Čínský horoskop
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys

Obecná charakteristika
Pes je věrný, vždy nápomocný, přímý člověk, který nemá rád faleš. Na ostatní může působit chladně, ale je to pouze fasáda, kterou se chrání. Pokud miluje, pak po celý život. Je velmi spolehlivý a loajální. Bývá pedantem s velkými nároky, a to především sám na sebe. Jeho dobře cílená kritika a cynismus jsou postrachem všech okolo něj. Hádkám se vyhýbá, avšak pokud na ně dojde, dokáže ukázat své ostré tesáky.
Čínský horoskop - Pes
Život s ostatními
Čínský horoskop - krysa
Krysa
Krysa je pro Psa tím správným partnerem, má též vysoké nároky, a tak tvoří dobře fungující tým, ať už v milostném, nebo pracovním vztahu.
Čínský horoskop - buvol
Buvol
Buvol a Pes mají minimálně společných zájmů, navzájem si nemají moc co říct a většinou okolo sebe procházejí, aniž by si jeden druhého všimli.
Čínský horoskop - tygr
Tygr
S Tygrem si Pes velmi dobře rozumí, oba dva jsou pracovití, mají vysoké nároky a jsou aktivní. Společně dosahují cílů, které si vytyčili.
Čínský horoskop - zajíc
Zajíc
Zajíc a Pes je vhodná kombinace, jejich vztah je harmonický a plný radosti. Ani jeden není přítelem velkých hádek, vždy se spolu domluví.
Čínský horoskop - drak
Drak
S Drakem nemívá Pes příliš uspokojivý vztah. Dochází mezi nimi ke konfliktům a vzájemnému měření sil. Tento vztah se obecně nedoporučuje.
Čínský horoskop - had
Had
Had a Pes vycházejí dobře, nevznikají mezi nimi významnější konflikty. Na pracovišti a v partnerském vztahu si rozumí a navzájem se podporují.
Čínský horoskop - kůň
Kůň
Kůň je pro Psa ideálním partnerem, jejich vztah je šťastný a doprovázený úspěchem. Pes Koně obdivuje pro jeho šarm, charisma a smysl pro humor.
Čínský horoskop - koza
Koza
Mezi Kozou a Psem je spíše povrchní vztah. Je to způsobeno tím, že se každý zajímá o jiné věci. Vztah nemá dlouhodobější ani hlubší charakter.
Čínský horoskop - opice
Opice
S Opicí si Pes rozumí, ale problém nastává v oblasti důvěry a ta je pro věrného Psa jedním ze základních a nutných kamenů dobrého vztahu.
Čínský horoskop - kohout
Kohout
Kohout připadá Psovi jako nadutec, i když tomu tak není. Je to způsobeno rozdílností povah. Pro Kohouta je Pes zase moc velkým realistou.
Čínský horoskop - pes
Pes
Dva Psi, to je správná dvojka, rozumí si, podporují se a jdou společně ruku v ruce za svým cílem. Vztah má předpoklady pro to nejlepší fungování.
Čínský horoskop - vepř
Vepř
Na Vepři se Psovi nejvíce líbí jeho srdečnost. Obdivuje ho pro jeho lásku k bližním, neboť je sám velmi citlivý. Jedná se o velmi hezký vztah.


   © Alyss 2012 - kontakt
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com