Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
ALYSS.cz - Čínský horoskop
     Menu
     Alyss.cz

ENKII Omalovánky k vytisknutí zdarma na enkii.cz
Čínský horoskop
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys

Horoskop na 16. týden
Kdo myslíte, že vám brání ve štěstí? Podívejte se do zrcadla. Máte neustále podrážděné nervy, protože lidé kolem vás se neumějí chovat, jsou v konfliktu a zatahují do něj i vás. Úplně vidíte ta obrovská ega, jak se spolu perou. Myslíte si, že pokud jim to vysvětlíte, zlepší se to. Tak to opravdu ne. Ztratili jste nadhled a chováte se už stejně jako oni. Promítněte si témata vašich rozhovorů, mailů, zpráv. Jste profesionální stěžovatel. Budujte nadhled.
Na co se můžete těšit?
Skvěle vám pomůže váš umělecký talent. Příliv kreativity vás donutí tvořit věci s určitým sdělením. Tvořte místo hádek. A vida! V tom se najdete. Úleva pro vaši duši je v kráse, lehká ironie ji připepří, tajemství skryté v díle bude provokovat. To chcete!
Na co si dát pozor?
Zásadní je, abyste věřili svým rozhodnutím, a neměnili je z minuty na minutu. Což poslední dobou bohužel děláte. Není podstatné, co vám přinese prospěch nebo prestiž. Jděte za svou radostí a klidem. Neměňte se podle směru větru. Stanovte si priority.
Úspěšné dny: Pondělí, Pátek
Čínský horoskop - Had
1953, 1965, 1977, 1989, …
Charakteristika znamení
Element: oheň
Princip: jin
Roční období: jaro
Světová strana: jih a jihovýchod
Obecná charakteristika
Had je velmi aktivní, cílevědomý, chytrý a plný porozumění. Rád se obklopuje svou rodinou a bývá dobrým, férovým přítelem. Je to přemýšlivé znamení se silně vyvinutým instinktem. Jeho žárlivost je obrovská a svému partnerovi nedává příliš prostoru, možná právě proto, že to s jeho věrností není tak slavné. Pokud někdo Hadovi ublíží, může počítat se sladkou pomstou, a to v momentě, kdy to nejméně očekává.
Silné stránky
Klidný, a přesto aktivní Had působí na své okolí svou kultivovaností, elegancí a přirozeným šarmem. Hadova intuice a bystrost je nepřekonatelná. Je velmi pozorný ke svým bližním a je milujícím rodičem.
Slabé stránky
Had nevydrží dlouho na jednom místě ani u jedné činnosti. Jakmile se mu stane křivda, nezapomene na ni a neustále ji dotyčnému připomíná. Jakmile je někdo lepší než on, může se u něj projevit i závist.
Co učiní Draka šťastným
Had je obdařen vrozenou moudrostí a nezaměnitelnou tajuplností. Velmi rád a často hloubá nad nejrůznějšími tématy a záhadami. Miluje dobré knihy a je nakloněn snad všem požitkům pozemského života.


   © Alyss 2012 - kontakt
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com